KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15229471
nr 1522 9471
Tusch
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Paris 1857, kvinna, 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 32x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:10:32
20/2 17:22:37
100 kr
20/2 18:01:11